Kontakt
Obsługa klienta

Nasi konsultanci pomogą Paсstwu zarezerwować wakacje, bilet lotniczy lub hotel.

pon.-pt. 9:00 - 17:00
606 20 10 98
Oferty z dziećmi
 
Oferty ekskluzywne
 
Oferty dla singli
 
 
 

wyjezdzam.pl - o nas

Touroperatorzy
 

Wyjeżdżam.pl jest jednym z pierwszych portali turystycznym zawierających oferty on-line największych touroperatorów działających na rynku polskim. Wieloletnie doświadczenie osób zarządzających portalem na rynku turystycznym, daje Państwu gwarancję wysokiej jakości usług, sprawdzonych ofert i bezpieczeństwa.

W ofercie wyjeżdżam.pl znajdziecie Państwo wspaniałe propozycje wycieczek zorganizowanych i wyjazdów last minute w najpopularniejsze i najciekawsze miejsca na świecie. Dla osób kochających podróże własnym samochodem mamy w ofercie wspaniałe wakacje z dojazdem własnym. Osobom szukającym noclegu w hotelach w Polsce oferujemy rezerwację miejsc w hotelach o bardzo zróżnicowanych cenach i standardzie w zależności od potrzeb klienta. Dzięki specjalnym umowom zawartym z hotelami, rezerwacja na naszym portalu może być tańsza nawet o 55% w porównaniu z oryginalną rezerwacją dokonywaną bezpośrednio w hotelu. W celu zapewnienia naszym klientom pełnej oferty turystycznej, na naszym portalu umożliwiamy również rezerwację biletów lotniczych.

Partnerem wyjeżdżam.pl jest Wellkomm Polska Sp. z o.o. członek wielu organizacji, w tym Polskiej Izby Turystyki, regionalnych Izb Turystyki oraz Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA. Portal Nasz wspiera zespół doświadczonych specjalistów zdobywających uznanie oraz liczne nagrody od największych touroperatorów za wysoką jakość pracy.

Oprócz rezerwacji w portalu możecie Państwo dokonać zakupu swojego wybranego urlopu w zaprzyjaźnionych biurach podróży mieszczących się w renomowanych centrach handlowych w Warszawie i Krakowie.

Mottem wyjeżdżam.pl było jest i będzie nadal - "Podaruj sobie wypoczynek w raju" - dokładamy wszelkich starań aby wszyscy klienci wypoczywali jak w raju. Dlatego oferujemy Państwu najwspanialsze kierunki wakacyjne - m.in. Egipt, Turcja, Tunezja, Grecja, Bułgaria, Chorwacja, Hiszpania, Dominikana, Kenia oraz wiele innych...

 

Neckermann
Neckermann Polska
GTI
GTI
Alfa Star
Alfa Star
Itaka
Itaka
Oasis Tours
Oasis
Exim
Exim Tours
Sun&Fun
Sun & Fun
Sky Club
Sky Club
Almatur
Almatur
Interhome
Interhome
Adriatyk
Adriatyk
Grecos
Grecos
Viva Club
Viva Club
Triada
Triada
Konsorcjum Polskich Biur Podróży
K.P.B.P.
   
Strona główna    |     O nas    |     Kontakt    |     Warunki rezerwacji   |    Last Minute    |     Bilety Lotnicze    |     All Inclusive    |     Dla Singli    |     Hotele
2011 Wyjezdzam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 

Opublikowane na stronach www.wyjezdzam.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Oferujemy Państwu wycieczki, wakacje last minute, bilety lotnicze, ubezpieczenia oraz hotele w Polsce i za granicą.

Od dziś nie ma już konieczności wychodzenia z domu w poszukiwaniu oferty last minute na wymarzone wakacje - cały urlop możecie Pał\4;stwo zarezerwować online! Dysponujemy ofertą wszystkich sprawdzonych organizatorów takich jak: Neckermann Polska, Adriatyk, Alfa Star, Almatur, Delta Prestige, GTI Travel Polska, Exim Tours, Interhome, Nowa Itaka, Konsorcjum Polskich Biur Podróży (K.P.B.P.), Oasis, Orbis Travel, Travel Time Orbis Group, Rainbow Tours, Scan Holiday, Selectours & Telemac, Sky Club, Sun & Fun Holiday, wicki Travel, Triada czy Tui Polska.

Spośród ofert Last Minute proponujemy Państwu niezapomniane wyjazdy do tak wspaniłaych krajów jak np.: Hiszpania, Grecja, Tunezja, Egipt, Cypr, Turcja, Bułgaria, Chorwacja, Włochy, Maroko.

Dla osób spragnionych egzotyki zadbaliśmy o oferty do krajów takich jak: Kenia, Tajlandia, Brazylia, Wenezuela, Meksyk, Dominikana, Kuba, Sri Lanka, Malediwy czy Mauritius.

Na zimę przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty wyjazdów na narty. Przeżyjcie Państwo niezapomniane białe szaleństwo na najlepszych stokach w krajach takich jak Austria czy Włochy.

Oprócz podróży last minute, możecie Państwo zarezerwować również bilety lotnicze, hotele w Polsce i tanie hotele na świecie. Oferty dopełniają podróże wellness, wyjazdy golfowe, wyjazdy na narty, propozycje na wycieczki dla singli czy na urlop rodzinny w hotelach specjalnie przystosowanych do wyjazdów z dziećmi.

Rezerwacja na portalu wyjezdzam.pl jest niezwykle prosta - kilka kliknięć myszki i znajdziecie się Państwo w kranie marzeń. Szukając wyjazdu na naszym portalu możecie Państwo skorzystać z zakładek last minute, dojazd własny, wellness czy urlop rodzinny. W naszej wyszukiwarce znajdziecie Państwo upragnione kierunki takie jak Egipt, Turcja, Bułgaria, Grecja, Hiszpania, Włochy, jak również egzotyczne destynacje Aruba, Kenia, Brazylia, Wenezuela, Dominikana, Kuba, Meksyk, Sri Lanka, Chiny, Malediwy, Mauritius, zimowe destynacje na narty Austria i Włochy oraz wiele, wiele innych..

Nasza baza ofert jest uaktualniana na bieążco i dostępna 24 godziny na dobę. Zapewniamy przy tym najwyższy standard rezerwacji internetowej. Oferowane przez nas wycieczki organizowane są przez sprawdzonych touroperatorów.

Zakładka bilety lotnicze pozwoli Państwu wyszukać oraz zarezerwować najwygodniejsze połączenia do najodleglejszych zakątków świata.

W zakładce Hotele w Polsce możecie Państwo z kolei dokonać rezerwacji najciekawszych hoteli w Polsce korzystając na naszym portalu z dodatkowej ulgi aż do 55% w porównaniu do oryginalnej ceny hotelu.

Podaruj sobie wypoczynek w raju...Z wyjezdzam.pl spędź wakacje swoich marzeń. Niech Twój letni i zimowy urlop pozostanie dzięki nam niezapomniany!