Kontakt
 

 

 
 
 
 
O nas
 

Zajmujemy się tworzeniem produktów optymalnie odpowiadających potrzebom wymagających klientów na europejskich rynkach turystycznych.

Na rynku polskim w trzech biurach podróży mieszczących się w renomowanych centrach handlowych w Warszawie i Krakowie obsługujemy grono wymagających klientów, dla których w naszej ofercie dopasowaliśmy najlepsze, solidne, sprawdzone oferty operatorów zagranicznych, jak również polskich.

Oba biura wyposażone są w najnowocześniejszą infrastrukturę rezerwacyjną. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Łączy nas bliska współpraca z największymi firmami branży turystycznej na rynku polskim i niemieckim.

Poprzez wieloletnie doświadczenie w tworzeniu baz danych mamy największe doświadczenie na rynku w wyszukaniu dobrych, sprawdzonych ofert eliminując tym samym niepotrzebne rozczarowania naszych klientów z wytęsknieniem oczekujących urlopów.

Wysoki standard świadczonych przez nas usług doceniło liczne i ciągle powiększające się grono wiernych i zadowolonych klientów.

W lipcu 2007 uruchomiliśmy sprzedaż imprez turystycznych on-line na portalu www.wyjezdzam.pl. Oprócz szerokiej oferty wycieczek najlepszych operatorów, proponujemy również rezerwację biletów lotniczych tradycyjnych, tanich i charterowych przewoźników oraz hoteli w Polsce i na świecie.

 

 
 
 

 

 
  Kontakt BP Wyjezdzam.pl - o nas Warunki podróżowania  
2011 Wyjezdzam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 

 

Podaruj sobie wypoczynek w raju...Wybierz z najciekawszych ofert wakacji. Sprawdź sam jak łatwa jest rezerwacja wyjazdu na naszej stronie. Oferujemy wycieczki, oferty last minute, wczasy z dojazdem własnym. Oferty dopełniają hotele w Polsce i tanie bilety lotnicze. Wybierz ofertę dla siebie - urlop rodzinny, wczasy dla singli, wyjazdy w egozytczne miejsca i wiele innych możliwości. Spędź z nami urlop swoich marzeń!