Kontakt
Obsługa klienta

Nasi konsultanci pomogą Paсstwu zarezerwować wakacje, bilet lotniczy lub hotel.

pon.-pt. 9:00 - 17:00
606 20 10 98
Oferty z dziećmi
 
Oferty ekskluzywne
 
Oferty dla singli
 
Oferty wellness
 
 

wyjezdzam.pl - o nas

Touroperatorzy
 

Wyjeżdżam.pl jest jednym z pierwszych portali turystycznym zawierających oferty on-line największych touroperatorów działających na rynku polskim. Wieloletnie doświadczenie osób zarządzających portalem na rynku turystycznym, daje Państwu gwarancję wysokiej jakości usług, sprawdzonych ofert i bezpieczeństwa.

W ofercie wyjeżdżam.pl znajdziecie Państwo wspaniałe propozycje wycieczek zorganizowanych i wyjazdów last minute w najpopularniejsze i najciekawsze miejsca na świecie. Dla osób kochających podróże własnym samochodem mamy w ofercie wspaniałe wakacje z dojazdem własnym. Osobom szukającym noclegu w hotelach w Polsce oferujemy rezerwację miejsc w hotelach o bardzo zróżnicowanych cenach i standardzie w zależności od potrzeb klienta. Dzięki specjalnym umowom zawartym z hotelami, rezerwacja na naszym portalu może być tańsza nawet o 55% w porównaniu z oryginalną rezerwacją dokonywaną bezpośrednio w hotelu. W celu zapewnienia naszym klientom pełnej oferty turystycznej, na naszym portalu umożliwiamy również rezerwację biletów lotniczych.

Partnerem wyjeżdżam.pl jest Wellkomm Polska Sp. z o.o. członek wielu organizacji, w tym Polskiej Izby Turystyki, regionalnych Izb Turystyki oraz Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA. Portal Nasz wspiera zespół doświadczonych specjalistów zdobywających uznanie oraz liczne nagrody od największych touroperatorów za wysoką jakość pracy.

Oprócz rezerwacji w portalu możecie Państwo dokonać zakupu swojego wybranego urlopu w zaprzyjaźnionych biurach podróży mieszczących się w renomowanych centrach handlowych w Warszawie i Krakowie.

Mottem wyjeżdżam.pl było jest i będzie nadal - "Podaruj sobie wypoczynek w raju" - dokładamy wszelkich starań aby wszyscy klienci wypoczywali jak w raju. Dlatego oferujemy Państwu najwspanialsze kierunki wakacyjne - m.in. Egipt, Turcja, Tunezja, Grecja, Bułgaria, Chorwacja, Hiszpania, Dominikana, Kenia oraz wiele innych...

 

Neckermann
Neckermann Polska
GTI
GTI
Alfa Star
Alfa Star
Itaka
Itaka
Oasis Tours
Oasis
Exim
Exim Tours
Sun&Fun
Sun & Fun
Sky Club
Sky Club
Almatur
Almatur
Interhome
Interhome
Adriatyk
Adriatyk
Grecos
Grecos
Viva Club
Viva Club
Triada
Triada
Konsorcjum Polskich Biur Podróży
K.P.B.P.
   
Strona główna    |     O nas    |     Kontakt    |     Warunki rezerwacji   |    Last Minute    |     Bilety Lotnicze    |     Przeloty    |     Dla Singli    |     Dojazd własny
2011 Wyjeżdżam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 

 

Podaruj sobie wypoczynek w raju...Wybierz z najciekawszych ofert wakacji. Sprawdź sam jak łatwa jest rezerwacja wyjazdu na naszej stronie. Oferujemy wycieczki, oferty last minute, wczasy z dojazdem własnym. Oferty dopełniają hotele w Polsce i tanie bilety lotnicze. Wybierz ofertę dla siebie - urlop rodzinny, wczasy dla singli, wyjazdy w egozytczne miejsca i wiele innych możliwości. Spędź z nami urlop swoich marzeń!