Kontakt
 

 

 
 
 
 
Cel podróży
Miejsce wylotu
Wyjazd od
Powrót przed
Czas podróży
Ilość osób podróżujących
Dzieci
 
Znajdź
 
 
JAPONIA 9 dni
 
CENA ZA OSOBĘ*
10-14 osób
11 300 PLN + przelot
15-19 osób
10 000 PLN + przelot
20-24 osób
8 450 PLN + przelot
Japonia
 
PROGRAM
1 dzień
Wylot z Warszawy do Tokio.
2 dzień
Przylot na lotnisko w Tokio w godzinach przedpołudniowych. Lunch. Całodzienne zwiedzanie Tokio: Tokio Tower, Pałac Cesarski i Ogrody Wschodnie.
Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja w lokalnej restauracji.
3 dzień
Śniadanie w hotelu. Całodzienne zwiedzanie Tokio: świątynia Asakusa, ulica handlowa Nakamise. Lunch. Świątynia Sintoistyczna Meji Jingu, dzielnica Harajuku, Omotesando Hills - centrum kulturalne i handlowe. Powrót do hotelu w Tokio. Kolacja w hotelowej restauracji.
4 dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Kamakury. Zwiedzanie świątyni Hase Kannon oraz Kotokuin, 11-metrowy posąg Buddy z Brązu. Lunch. Spacer nad oceanem spokojnym. Zakwaterowanie w hotelu w Hakone. Kolacja w hotelowej restauracji.
5 dzień
Śniadanie w hotelu. Wycieczka na Górę Fuji - wjazd autokarem na 5-tą stację (wysokosć - pow. 2000 m). Lunch. Transfer 'Superekspresem Shinkansen' do Kioto. Zakwaterowanie w hotelu w Kioto. Kolacja w hotelowej restauracji.
6 dzień
Śniadanie w hotelu. Całodzienne zwiedzanie Kioto - byłej stolicy Japonii: zamek Nijo, świątynia Złotego Pawilonu, ogrody Ryoanji. Lunch w trakcie zwiedzania. Powrót do hotelu w Kioto. Kolacja w hotelowej restauracji. Wieczorne wyjście na Pachinko - do salonu gier (dodatkowo płatne) oraz spacer po dzielnicy Gion.
7 dzień
Śniadanie w hotelu, przejazd ekspresem z Kioto do Hiroszimy. Całodzienne zwiedzanie Hiroszimy i wyspy Mijaima. W programie: Park Pokoju, Muzeum Pokoju. Wycieczka statkiem na wyspę Mijajima (brama chramu Itsukushima). Lunch w trakcie zwiedzania.
Powrót ekspresem do Kioto, transfer do hotelu. Kolacja w hotelu.
8 dzień
Śniadanie w hotelu: całodzienna wycieczka do Nary - starożytnej stolicy Japonii: świątynia Todaiji, Park Nara. Lunch w trakcie zwiedzania. Udział w Chanoyu - ceremonia herbaty. Powrót do hotelu w Kioto. Kolacja w lokalnej restauracji.dzielnicy Gion.
9 dzień
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko w Osace. Wylot do Polski.
 

Ściągnij szczegółowy program >>

*cena zawiera - przelot samolotem na trasie Warszawa-Tokio, Osaka-Warszawa, zakwaterowanie w hotelach**** i ***+ w pokojach 2-os., wyżywienie (7 śniadań, 7 lunchy, 7 kolacji) posiłki w samolocie transfery autokarami i Super Ekspresami 'Shinkansen' w Japonii, bilety wstępu wg programu, obsługę lokalnego przewodnika, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Kolejność zwiedzania oraz cena mogą ulec zmianie.
**dopłata do pokoju jednoosobowego - 800 PLN
Zaliczka płatna przy podpisaniu umowy wynosi 30 %.

*cena nie zawiera:
-
przelotu z Warszawy do Tokio i z Osaki do Warszawy (zbliżona cena
3000-3500 PLN)
- dopłaty do pokoju jednoosobowego (800PLN)

C.H. Wileńska
ul. Targowa 72
03-734 Warszawa
Tel. +48 22 331 60 90/91
Kom. + 48 606 201 098
 
 
 

 

 
  Kontakt BP Wyjezdzam.pl - o nas Warunki podróżowania  
2011 Wyjezdzam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 

 

Podaruj sobie wypoczynek w raju...Wybierz z najciekawszych ofert wakacji. Sprawdź sam jak łatwa jest rezerwacja wyjazdu na naszej stronie. Oferujemy wycieczki, oferty last minute, wczasy z dojazdem własnym. Oferty dopełniają hotele w Polsce i tanie bilety lotnicze. Wybierz ofertę dla siebie - urlop rodzinny, wczasy dla singli, wyjazdy w egozytczne miejsca i wiele innych możliwości. Spędź z nami urlop swoich marzeń!